Dom w hołdzie moderny


Modernistyczne wnętrze domu jest zbudowane na podstawie linii i geometrii kolorowych płaszczyzn. Pełne porządku proporcje, niczym spod ręki matematyka, to ukłon w stronę gospodarzy, którzy cenią ponadczasowe i praktyczne rozwiązania. Szlachetnej formie towarzyszą solidne materiały takie jak beton w połączeniu z tradycyjną polską dzikówką, kilka rodzajów kamienia, chrom w wyposażeniu mebli, drewno patynowane oraz szkło w różnych odcieniach. Zaprojektowana przestrzeń jest tłem dla gromadzonych przez lata mebli, ceramiki i szkła dekoracyjnego.

Czytaj dalej Dom w hołdzie moderny

Stoisko ekspozycyjne na Targach Światło


Ekspozycja lamp dla firmy Ledea na Targach Światło 2019 w Warszawie. Stoisko wyróżnia się odważną, pastelową kolorystyką. Oprócz przyciągającego uwagę wyglądu to mobilność zdaje się być najważniejszym atutem ekspozycji. Daje to możliwość dowolnego układu w różnych warunkach targowych. Kolorystyka również podlega modyfikacjom, gdyż kolorowe płaszczyzny można przemalowywać z zależności od upodobań.

Czytaj dalej Stoisko ekspozycyjne na Targach Światło

Apartament vintage


To przemiana byłej pracowni artystki w mieszkanie. Zaaranżowanie oryginalnych elementów wnętrza pozwoliło utrzymać artystyczny charakter. Użycie szlachetnych, naturalnych materiałów podkreśla atmosferę przedwojennych lat. Tutaj nic niczego nie udaje, każdy detal ma swoją wartość, także sentymentalną. Na życzenie klienta ściany zostały ozdobione rysunkami z architekturą Powiśla i abstrakcyjnymi obrazami o geometrycznych formach mojego autorstwa.

Czytaj dalej Apartament vintage

Łazienka Black&White


Czarno-biała aranżacja wydała się najlepszym rozwiązaniem na skosy poddasza. To prosta w formie łazienka, której dynamiki dodają czarne bryły tworzące tektoniczną grę wypukłości i wklęsłości. Lustro nie tylko optycznie powiększa małą przestrzeń łazienki, ale też wprowadza do niej dużo więcej światła, którego wcześniej brakowało.

Czytaj dalej Łazienka Black&White