_Realizacje

Scenografia do sesji zdjęciowej Acustio

To projekt wyjątkowy pod każdym względem. Polegał na wykreowaniu komunikacji wizualnej marki Acustio – produkującej meble i panele akustyczne do stref publicznych i biurowych – oraz przedstawienia produktu w najbardziej atrakcyjny sposób. Punktem wyjścia była szeroka gama kolorów, czyli prezentacja produktów pod kątem wizualnym. Zarówno kolory scenografii, jak i same produkty korespondują ze sobą na różnych polach, tworząc niekiedy abstrakcyjny obraz. Barwy jako główny przekaźnik wizualny są akcentowane przez kontrast odcieni, a niekiedy – dla oka lubiącego równowagę – tło scenografii przybiera kolor produktu.


Zapraszam do świata Acustio: https://silentum.acustio.com/

Projekt we współpracy z Aleksandrą Mętlewicz

Czytaj dalej Scenografia do sesji zdjęciowej Acustio

Dom w hołdzie moderny


Modernistyczne wnętrze domu jest zbudowane na podstawie linii i geometrii kolorowych płaszczyzn. Pełne porządku proporcje, niczym spod ręki matematyka, to ukłon w stronę gospodarzy, którzy cenią ponadczasowe i praktyczne rozwiązania. Szlachetnej formie towarzyszą solidne materiały takie jak beton w połączeniu z tradycyjną polską dzikówką, kilka rodzajów kamienia, chrom w wyposażeniu mebli, drewno patynowane oraz szkło w różnych odcieniach. Zaprojektowana przestrzeń jest tłem dla gromadzonych przez lata mebli, ceramiki i szkła dekoracyjnego.

Czytaj dalej Dom w hołdzie moderny

Stoisko pełne koloru


Stoisko dla firmy produkującej farby nie mogło pozbawione koloru. Wyróżniająca się kolorystycznie przestrzeń i huśtawka do relaksu zachęcała interesantów do zapoznania się z równie atrakcyjną ofertą firmy. Największą atrakcją był kolorowy sufit wykonany z zwiewnych wstążek, które poruszały się pod wpływem niewielkiego podmuchu.

Czytaj dalej Stoisko pełne koloru

Stoisko ekspozycyjne na Targach Światło


Ekspozycja lamp dla firmy Ledea na Targach Światło 2019 w Warszawie. Stoisko wyróżnia się odważną, pastelową kolorystyką. Oprócz przyciągającego uwagę wyglądu to mobilność zdaje się być najważniejszym atutem ekspozycji. Daje to możliwość dowolnego układu w różnych warunkach targowych. Kolorystyka również podlega modyfikacjom, gdyż kolorowe płaszczyzny można przemalowywać z zależności od upodobań.

Czytaj dalej Stoisko ekspozycyjne na Targach Światło