Biuro Envio

Biuro jak klub. W tym biurze, regularnie organizowane są imprezy integracyjne, wspólne śniadania czy wyprawiane urodziny. Dlatego sercem biura stała się kantyna ze strefą chillout. Przybrała ona nieco klubowy charakter, posiada miękkie fotele, zasłony, huśtawki, neon i rozsuwaną wyspę, która po zmroku przybiera kształt baru.

Biuro znajduje się na ostatnim piętrze, więc wejście do przestrzeni prowadzi bezpośrednio z windy. Na samym środku widnieje logo firmy na szklanej ścianie z ryflowanego szkła. Lada w całości wykonana została ze stali – całość ma obłe kształty, które tworzą spójną i harmonijną całość. W strefie wejściowej nie zabrakło wygodnych kanap ze stolikami.

Inną ważną strefą jest część konferencyjna. Została ona zaprojektowana w taki sposób, aby nie ograniczać jej funkcjonalności wyłącznie do biurowych spotkań. Część konferencyjną można zaaranżować na jedną dużą przestrzeń (60 m kw.) lub podzielić na dwie mniejsze salki spotkań.

Projekt we wspólpracy z Aleksandrą Mętlewicz

Fotografie Migdał Studio

Realizacja 2022

Całość uzupełniają kolorowe łazienki. Zostały zaprojektowane nieco przewrotnie – zamiast użyć klasycznych płytek postawiłyśmy na blachę falistą polakierowaną na charakterystyczne kolory – różem ozdobiono toaletę damską, a kolorem niebieskim męską. Dodatkowymi elementami są różowy i niebieski neon. Łazienki wieńczą lustrzane wyspy sufitowe z nietypowym oświetleniem
Gabinet prezesa umieszczony został nieco na uboczu. Wykorzystałyśmy meble i elementy wykończenia w stonowanych barwach, które ocieplono dodatkami z naturalnego drewna.